Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Telewizja przemysłowa w Toruniu

Telewizja przemysłowa jest platformą służącą do kontroli wizyjnej za pośrednictwem kamer video podłączonych do rejestratorów obrazu i monitorów. Inne często spotykane nazwy systemów telewizji przemysłowej to np. telewizja dozorowa lub monitoring wizyjny.

 

Telewizja cyfrowa : wszystkie urządzenia współpracujące z kamerami i rejestratorami cyfrowymi pracują w zamkniętym systemie obserwacyjnym, dziś częstym staje się podgląd obrazu z kamer przez internet.

 

Telewizją przemysłową posługujemy się w przypadku monitoringu marketów i sklepów, monitoringu budynków użytkowych i produkcyjnych, monitoring parkingów, monitoringu biur, monitoringu zakładów pracy a także monitoringu prywatnych własności.

 

Aktualnie budynki przemysłowe wymagają nieprzerwanego monitoringu z zastosowaniem kamer - my realizujemy wszelkiego rodzaju monitoring - od statycznej kamery przed wejściem, po systemy śledzące automatycznie ruchy niepożądanych gości, oraz usługi projektowania, instalacji i serwisu systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych.

 

Zamierzonym podejściem jest fachowy montaż telewizji przemysłowej i systemów alarmowych w celu zapewnienia poczucia bezpieczeństwa i zadowolenia Klientów dziś i w przyszłości.

 

Każdy projekt telewizji przemysłowej, systemu alarmowego przygotowujemy indywidualnie by proponowane rozwiązanie spełniało preferencje i warunki cenowe naszego klienta.Polecamy:
rejestratory cyfrowe, kamery do monitoringu oraz systemy alarmowe. 

 

Telewizja przemysłowa - zestaw do monitoringu

 Telewizja przemysłowa Telewizja przemysłowa

 Telewizja przemysłowa Telewizja przemysłowa Telewizja przemysłowa